Jak vybrat správnou velikost náramku?

  • Stejně jako při výběru oblečení a bot, je důležité zvolit správnou velikosti i u náramků. Šperk by měl být vaší přirozenou součástí, neměl by proto svého nositele nijak škrtit nebo obtěžovat. Správně zvolenou velikostí náramku prodloužíte i jeho životnost a funkčnost. Náramek by neměl stahovat vaše zápěstí nebo omezovat pohyb, zároveň by neměl svému majiteli padat z ruky.
  • Změřte obvod svého zápěstí krejčovským metrem, který příliš neutahujte. Pokud nemáte krejčovský metr k dispozici, jednoduše použijte kousek provázku nebo proužek papíru, který následně změříte pravítkem. Dále vyberte naměřenou velikost vašeho zápěstí z naší nabídky velikostí a my náramek zhotovíme tak, aby vám dokonale padl, počítejte s tím, že standardně přidáváme na délku k vámi zvolené velikosti přibližně 1-1,5 cm, aby vám náramek nebyl příliš těsný.
  • V případě, že si nejste jistí, jakou velikost správně zvolit neváhejte nás kontaktovat emailem na info@e-naramky.cz - rádi vám poradíme a upravíme velikost podle vašich požadavků přímo na míru.

    Velikost zápěstí

 

  • Každý náramek připravujeme až na základě konkrétní objednávky přímo na míru jeho budoucímu nositeli. Dbáme na precizní zpracování každého šperku. Pokud u nás nenajdete, co hledáte, rádi zhotovíme originální a jedinečný náramek přesně podle vašich požadavků.

Sledujte nás na Instagramu