Náramek s ručně tvarovanými písmenky a zirkonem
Kód: 15255/16 15255/19 15255/18 15255/20 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Požadovaná písmenka popř. upřesnění k objednávce prosím napište do kolonky Text k rytí nebo jako Poznámku pro prodejce (Objednávka krok 3.Informace - pod fakturační adresou). Pokud máte jiného favorita neváhejte nám zaslat svoji představu na e-mail info@e-naramky.eu.
Počet písmen: 2
Uchycení písmen: rovně v řetízku
Dámský náramek Sparkly s ručně tvarovanými písmeny. Díky porhodiování (či povrchové úpravě rosegold) celého šperku, je odolnější vůči poškrábání než jak je to u běžného stříbra.
Typ řetízku: kostka
Styl náramku: decentní
Určení: unisex
Typ zapínání: pérová karabinka
Značka: Sparkly
Velikost přívěsku: 11 mm
Materiál: Stříbro 925/1000
Doba dodání: Tento náramek vyrábíme na míru speciálně pro vás. Pozorně zpracováváme každičký detail, abychom dosáhli vaší maximální spokojenost. Tento originální šperk je vyroben v České republice a jeho výroba a odeslání trvá cca 3 - 4 týdny. Pokud máte speciální deadline a šperk byste potřebovali dříve, dejte nám prosím vědět. S expresní výrobou a garancí termínu může být spojený poplatek.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.