Informace

Doba expedice
 • Personalizované šperky - jde především o šperky s rytím, standardní doba výroby a odeslání se pohybuje v rozmezí 2-7 pracovních dnů.
 • Prsteny Miyuki - standardní doba výroby a odeslání se pohybuje v rozmezí 1-2 týdny.
 • Šperky s písmeny - standardní doba výroby a odeslání se pohybuje v rozmezí 2-4 týdny. 
 • Ostatní výrobky - standardní doba odeslání se pohybuje v rozmezí 2-7 pracovních dnů.

  Vedle šperků, které naleznete v našem e-shopu, nabízíme rovněž možnost exkluzivní výroby šperků na míru. Doba výroby šperku je individuální, obvykle se ale pohybuje kolem 5 týdnů. Záleží na rozsáhlosti zakázky, technické náročnosti výroby a vybraných materiálech.


  168928583_2396821450461736_738656374463840685_n

  Předvánoční období od 15.11. do 22.12. - v tomto období se může výroba a dodání vaší zakázky prodloužit v závislosti na vytížení výroby a vytížení přepravce, pro včasné dodání dárků doporučujeme včasné objednání.
Reklamace, změny, vracení
 • Pokud potřebujete změnit velikost, napište nám prosím v první řadě e-mail na info@e-naramky.cz. Náramek s kompletním balením odešlete zpět na níže uvedenou adresu a na e-mail info@e-naramky.cz nebo do balíčku na papír k náramku připište, co a jak potřebujete upravit.  Pokud zvolíte špatnou velikost náramku, rádi vám jej upravíme na míru. Při nákupu nad 2000 Kč je tato úprava 1x zdarma, maximálně však pro tři kusy (každý další je zpoplatněn částkou 180Kč), hradíte pouze náklady na dopravu a balné, tedy 79Kč. Při nižší hodnotě objednávky než 2000Kč je zpoplatněna cenou 180,- Kč za každý upravený náramek - 1ks (přepracování náramku, administrativa, poštovné a balné zpět k vám). 

  Adresa pro odeslání zpět k nám:
  Kateřina Knesplová

  Zámecký vrch 1401
  Liberec 30 - Vratislavice nad Nisou
  463 11
   
 • Balíček odešlete jako Doporučené psaní nejlépe Českou poštou (je zde úložka na poště Vratislavice nad Nisou, Liberec), pokud zvolíte jiného dopravce, negarantujeme převzetí zásilky.
 • O ZASLÁNÍ BALÍČKU NÁS INFORMUJTE na e-mail: info@e-naramky.cz 
 • Přišel vám šperk poškozený či s jinou vadou? Nafoťte jej a kontaktujte nás ihned na email info@e-naramky.cz. Vyplněný formulář přiložte prosím i k vrácenému náramku a detailně popište závadu výrobku. Reklamaci se pokusíme vyřešit v nejkratším možném termínu po obdržení zásilky. Pokud nám pošlete zboží opotřebované, mechanicky či jinak poškozené, ale prokazatelně ne naší vinou, nelze tyto vady uznat jako reklamaci. Nicméně dobrá zpráva, můžeme se individuálně domluvit na opravě produktu, umožňuje-li to zpracování produktu. Poštovné hradí vždy kupující.

Sledujte nás na Instagramu