Gravírování šperků - styl písma

Gravírování šperků může nabývat mnoho různých podob a forem, ale jedno mají takto zdobené šperky společné: každý z nich je jedinečný a odráží příběh svého nositele. Může se jednat o partnerské set, do kterého necháte vyrýt datum vašeho seznámení, přívěsek doplněný osobním věnováním, náramek s vlastními iniciálami či medailonek se jménem dítěte. Do šperků můžete nechat vyrýt tajný vzkaz, o kterém bude vědět pouze jeho nositel či nositelka, nebo je naopak nechat ozdobit výrazným monogramem. Obsah sdělení je na vás. Stačí ho vyplnit do textového pole u produktu a o zbytek už se postaráme. Kromě samotného textu je ale důležitý i font, ve kterém necháte číslice či písmena vyhotovit. Každé písmo promlouvá svým vlastním jazykem, podvědomě v nás vyvolává určité asociace či pocity a podtrhává tak celkovou symboliku šperku. Při jeho výběru je proto vhodné zohlednit danou příležitost, typ šperku i osobnost jeho budoucího majitele.

Text k rytí popř. upřesnění k objednávce prosím napište do kolonky Text k rytí nebo jako Poznámku pro prodejce v následujícím znění (Objednávka krok 3.Informace - pod fakturační adresou). Příklad:

Přední strana destičky:
1.řádek: Amálka
2.řádek: 12.12.2020
Zadní strana destičky:
1.řádek: 3450g 52 cm
2.řádek: 15:45
3.řádek: Obrázek č.24

Doporučení: Vzhledem k velikosti gravírovací plochy a křehké zdobnosti písma si dejte pozor na velikost a délku gravírovaného nápisu. Příliš dlouhý a malý text nemusí být dobře čitelný.

Gravírování šperků – symboly, obrázky, znamení zvěrokruhu


písmo e-naramky web

Doba výroby vyrytého šperku: 3-10 pracovních dní, dle náročnosti a vytížení výroby. Pokud máte speciální deadline a šperk byste potřebovali dříve, dejte nám prosím vědět. S expresní výrobou a garancí termínu může být spojený poplatek. 

V případě, že potřebujete výrobek dodat dříve nebo přesně v určité datum, prosím kontaktujte nás, budeme se snažit Vám vyjít vstříc. Pokud šperk potřebujete rychle, je možné domluvit expresní zhotovení -  (za expresní vyřízení objednávky je účtován expresní příplatek). V některých případech není možno termín uspíšit z technologických a provozních důvodů.

Sledujte nás na Instagramu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení