Vše o nákupu

Doprava
PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ U NÁS POŠTOVNÉ V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY NEPLATÍTE!

Stačí si pouze vybrat náramek, který se vám líbí, a objednat ho. Poštovné platíme při nákupu nad 1500 Kč za vás – balíčky standardně odesíláme Českou poštou. V ostatních případech bude účtována cena přepravného dle zvoleného způsobu dopravy.

Platba převodem:
Číslo účtu pro platbu převodem: 1106827035/3030
Tato platba je ZDARMA!

Další možnosti platby:
Online platební kartou (GoPay) - ZDARMA! Je-li tato služba z jakéhokoli důvodu nedostupná, využijte prosím platbu převodem, je také zdarma.

Na dobírku

Faktura: Faktury na veškeré zakázky posíláme elektronicky, tedy na vámi zadaný e-mail ve vaší objednávce. Faktura vám nedorazila? Prosíme vás o kontaktování na: info@e-naramky.cz kam nám zašlete číslo objednávky (shoduje se s číslem faktury) a my vám ji zašleme po ověření znovu.

Doba dodání:

Zboží vyrobíme a odešleme v nejkratším možném termínu, přibližná doba dodání 3-5 pracovních dnů u minerálních, korálkových šperků a 3-10 pracovních dní u personalizovaných šperků, dle náročnosti a vytížení výroby. Zakázku začínáme vyřizovat až po připsání platby na náš účet. Pokud chcete obdarovat své blízké našimi šperky a potřebujete objednávku vyřídit expres, informujte nás prosím na info@e-naramky.cz nebo připište požadavek do poznámky k objednávce a my se pokusíme udělat, co bude v našich silách. Jako variabilní symbol uveďte prosím číslo objednávky.

Předvánoční období od 15.11. do 22.12.2020 - v tomto období se může výroba a dodání vaší zakázky prodloužit v závislosti na vytížení výroby a vytížení přepravce, pro včasné dodání dárků doporučujeme včasné objednání.

Slevy:
Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží, personalizované šperky nebo na zboží, které je vyrobeno na přání zákazníka (dle jeho požadavků).

Dopravci - Česká pošta
Způsoby odeslání: Doporučené psaní, Balík do ruky, Cenné psaní. Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách České pošty pomocí nástroje sledování zásilek.

Expedice zboží
Zboží dodáváme v kvalitní krabičce s logem Sparkly, ve které se náramek nepoškrábe ani nezamotá. Velikost a typ náramku skládáme zákazníkovi přímo na míru s protiprachovým pytlíkem, kartičkou s významem minerálu a poděkováním za Váš nákup.

V případě, že Vám dorazí viditelně poškozená zásilka, je nutné s dopravcem na místě sepsat zápis o škodě a následně nás o této skutečnosti informovat. Na poškození přepravou se záruky nevztahují a je třeba celou věc řešit bezodkladně u dopravce při přejímce.

Poškozené zboží: pokud vám přijde poškozené zboží a jeho obal není evidentně poničen od přepravy, doporučujeme poškozenou zásilku rovnou kvalitně vyfotit a poslat nám fotografie bez odkladu v den přijetí zásilky, jinak nebudeme moci váš požadavek přijmout jako oprávněný.

Slovensko
Ano, na Slovensko doručujeme také! Cena poštovného činí 199 Kč (Slovenská pošta).

Pro platbu převodem prosím využijte náš účet:

Číslo účtu pro platbu převodem: 1106827035/3030

IBAN: 
CZ1630300000001106827035
BIC: AIRACZPP

Ceny poštovného a balného pro zásilky v ČR: 

Logo-Ceska-posta-2017 Doporučené psaní (ČR) - platba předem 89 Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Doporučené psaní (ČR) - platba na dobírku 89 Kč + 75 Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Balík do ruky (ČR) - platba předem 149 Kč   

 

Sledujte nás na Instagramu