Vše o nákupu

Řádky uvedené níže doporučujeme pročíst před uzavřením objednávky. 

Jak lze námi nabízené produkty zaplatit:

Platba převodem:
Číslo účtu pro platbu převodem: 123-197690227/0100

Tato platba je VŽDY ZDARMA a můžete takto zaplatit všechny námi nabízené produkty! 

Doklad o koupi: 

Faktura: Faktury na veškeré zakázky posíláme elektronicky spolu se sledovacím číslem, nebo v samostatném e-mailu, tedy na vámi zadaný e-mail ve vaší objednávce. Faktura vám nedorazila? Prosíme vás o kontaktování na: info@e-naramky.cz kam nám zašlete číslo objednávky (shoduje se s číslem faktury) a my vám ji zašleme po ověření znovu.

Jaké využíváme přepravce a jejich služby?

Dopravci - Česká pošta
Způsoby odeslání: Doporučené psaní, Balík do ruky, Cenné psaní. Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách České pošty pomocí nástroje sledování zásilek. Jiného přepravce nevyužíváme.

Kdy se k vám objednané zboží dostane?

Expedice zboží
Zabýváme se především realizací výrobků, které vyžadují úpravu na míru. Doba expedice je uvedena u jednotlivých výrobků a je viditelná před jejich zakoupením. Doba expedice orientačně: https://www.e-naramky.eu/informace/doba-expedice/

Objednáním a zaplacením objednávky souhlasíte s dobou odeslání/dodání, uvedenou u jednotlivých produktů ve vámi vytvořené objednávce, která může u individuálních zakázek přesáhnout 30dnů.

Přijetí zásilky a poškození balení:

V případě, že Vám dorazí viditelně poškozená zásilka, je nutné s dopravcem na místě sepsat zápis o škodě a následně nás o této skutečnosti informovat. Na poškození přepravou se záruky nevztahují a je třeba celou věc řešit bezodkladně u dopravce při přejímce.

Poškozené zboží: pokud vám přijde poškozené zboží a jeho obal není evidentně poničen od přepravy, doporučujeme poškozenou zásilku rovnou kvalitně vyfotit včetně neporušeného obalu a poslat nám fotografie bez odkladu v den přijetí zásilky, jinak nebudeme moci váš požadavek přijmout jako oprávněný.

Doprava a její ceny:


PŘI NÁKUPU NAD 3000 KČ U NÁS POŠTOVNÉ V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY NEPLATÍTE!

Stačí si pouze vybrat šperk, který se vám líbí, a objednat ho. Poštovné platíme při nákupu nad 3000 Kč za vás – balíčky odesíláme Českou poštou. V ostatních případech bude účtována cena přepravného dle zvoleného způsobu dopravy.

Ceny poštovného a balného pro zásilky v ČR: 

Logo-Ceska-posta-2017 Doporučené psaní (ČR) - platba převodem 99 Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Cenné psaní (ČR) - platba převodem 115Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Cenné psaní (ČR) - platba převodem 115 Kč   
Logo-Ceska-posta-2017 Balík do ruky (ČR) - platba převodem 159 Kč   

Jak reklamovat výrobek, upravit velikost, nebo vrátit zboží? Viz návod zde: https://www.e-naramky.eu/jak-reklamovat-vyrobek-ci-zmenit-velikost/ 

Nejsme plátci DPH!

Hodnocení obchodu a produktů:

Aby výsledky hodnocení uskutečněných obchodů a hodnocení produktů byly relevantní a ověřitelné, hodnotit obchod a námi nabízené produkty mohou pouze registrovaní uživatelé. Výzva k hodnocení obchodu je odeslána sedmý den po ukončení objednávky, respektive odeslání výrobku k vám. Neregistrovaní uživatelé produkty hodnotit nemohou.

Sledujte nás na Instagramu