Vše o nákupu

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, VZHLEDEM K AKTUÁLNÍ PŘETÍŽENOSTI JIŽ NELZE DOKONČIT A ODESLAT OBJEDNÁVKU. MÁTE-LI O KONKRÉTNÍ VÝROBEK ZÁJEM, PROSÍME VÁS UČIŇTE OBJEDNÁVKU PO 20.12.2020, NEBO PÍSEMNĚ NA E-MAIL INFO@E-NARAMKY.CZ . OBJEDNÁVKY JIŽ POTVRZENÉ ZPRACOVÁVÁME TAK, ABY JSTE JE DOSTALI DO VÁNOC.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ SVÁTKY.

Doprava
PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ U NÁS POŠTOVNÉ V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY NEPLATÍTE!

Stačí si pouze vybrat náramek, který se vám líbí, a objednat ho. Poštovné platíme při nákupu nad 1500 Kč za vás – balíčky standardně odesíláme Českou poštou. V ostatních případech bude účtována cena přepravného dle zvoleného způsobu dopravy.

Platba převodem:
Číslo účtu pro platbu převodem: 123-197690227/0100
Tato platba je ZDARMA!

Další možnosti platby:
Online platební kartou (GoPay) - ZDARMA! Je-li tato služba z jakéhokoli důvodu nedostupná, využijte prosím platbu převodem, je také zdarma.

Na dobírku

Faktura: Faktury na veškeré zakázky posíláme elektronicky, tedy na vámi zadaný e-mail ve vaší objednávce. Faktura vám nedorazila? Prosíme vás o kontaktování na: info@e-naramky.cz kam nám zašlete číslo objednávky (shoduje se s číslem faktury) a my vám ji zašleme po ověření znovu.

Doba dodání:

Zboží vyrobíme a odešleme v nejkratším možném termínu, přibližná doba dodání 3-5 pracovních dnů u minerálních, korálkových šperků a 3-10 pracovních dní u personalizovaných šperků, dle náročnosti a vytížení výroby. Zakázku začínáme vyřizovat až po připsání platby na náš účet. Pokud chcete obdarovat své blízké našimi šperky a potřebujete objednávku vyřídit expres, informujte nás prosím na info@e-naramky.cz nebo připište požadavek do poznámky k objednávce a my se pokusíme udělat, co bude v našich silách. Jako variabilní symbol uveďte prosím číslo objednávky.

Předvánoční období od 15.11. do 22.12. - v tomto období se může výroba a dodání vaší zakázky prodloužit v závislosti na vytížení výroby a vytížení přepravce, pro včasné dodání dárků doporučujeme včasné objednání.

Slevy:
Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží, personalizované šperky nebo na zboží, které je vyrobeno na přání zákazníka (dle jeho požadavků).

Dopravci - Česká pošta
Způsoby odeslání: Doporučené psaní, Balík do ruky, Cenné psaní. Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách České pošty pomocí nástroje sledování zásilek.

Expedice zboží
Zboží dodáváme v kvalitní krabičce s logem Sparkly, ve které se náramek nepoškrábe ani nezamotá. Velikost a typ náramku skládáme zákazníkovi přímo na míru s protiprachovým pytlíkem, kartičkou s významem minerálu a poděkováním za Váš nákup.

V případě, že Vám dorazí viditelně poškozená zásilka, je nutné s dopravcem na místě sepsat zápis o škodě a následně nás o této skutečnosti informovat. Na poškození přepravou se záruky nevztahují a je třeba celou věc řešit bezodkladně u dopravce při přejímce.

Poškozené zboží: pokud vám přijde poškozené zboží a jeho obal není evidentně poničen od přepravy, doporučujeme poškozenou zásilku rovnou kvalitně vyfotit a poslat nám fotografie bez odkladu v den přijetí zásilky, jinak nebudeme moci váš požadavek přijmout jako oprávněný.

Slovensko
Ano, na Slovensko doručujeme také! Cena poštovného činí 199 Kč (Slovenská pošta).

Pro platbu převodem prosím využijte náš účet:

Číslo účtu pro platbu převodem: 123-197690227/0100

IBAN: 

BIC: 

Ceny poštovného a balného pro zásilky v ČR: 

Logo-Ceska-posta-2017 Doporučené psaní (ČR) - platba předem 89 Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Doporučené psaní (ČR) - platba na dobírku 89 Kč + 75 Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Balík do ruky (ČR) - platba předem 149 Kč   

 

Jak reklamovat výrobek, upravit velikost, nebo vrátit zboží?

 • Pokud potřebujete změnit velikost, napište nám prosím v první řadě e-mail na info@e-naramky.cz. Náramek s kompletním balením odešlete zpět na níže uvedenou adresu a na e-mail info@e-naramky.cz nebo do balíčku na papír k náramku připište, co a jak potřebujete upravit.  Pokud zvolíte špatnou velikost náramku, rádi vám jej upravíme na míru. Při nákupu nad 2000 Kč je tato úprava 1x zdarma, maximálně však pro tři kusy (každý další je zpoplatněn částkou 180Kč), hradíte pouze náklady na dopravu a balné, tedy 79Kč. Při nižší hodnotě objednávky než 2000Kč je zpoplatněna cenou 180,- Kč za každý upravený náramek - 1ks (přepracování náramku, administrativa, poštovné a balné zpět k vám).

 

 • Pokud chcete výrobek vrátit, prosíme vás informujte se o možnosti vrácení konkrétního zboží neprodleně na info@e-naramky.cz

 


 • Adresa pro odeslání zpět k nám:
  Kateřina Knesplová

  Zámecký vrch 1401
  Liberec 30 - Vratislavice nad Nisou
  463 11
   
 • Balíček odešlete jako Doporučené psaní nejlépe Českou poštou (je zde úložka na poště Vratislavice nad Nisou, Liberec), pokud zvolíte jiného dopravce, negarantujeme převzetí zásilky.
 • O ZASLÁNÍ BALÍČKU NÁS INFORMUJTE na e-mail: info@e-naramky.cz 
 • Přišel vám šperk poškozený či s jinou vadou? Nafoťte jej a kontaktujte nás ihned na email info@e-naramky.cz. Vyplněný formulář přiložte prosím i k vrácenému náramku a detailně popište závadu výrobku. Reklamaci se pokusíme vyřešit v nejkratším možném termínu po obdržení zásilky. Pokud nám pošlete zboží opotřebované, mechanicky či jinak poškozené, ale prokazatelně ne naší vinou, nelze tyto vady uznat jako reklamaci. Nicméně dobrá zpráva, můžeme se individuálně domluvit na opravě produktu, umožňuje-li to zpracování produktu. Poštovné hradí vždy kupující.

Sledujte nás na Instagramu