Vše o nákupu

Doprava
PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ U NÁS POŠTOVNÉ V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY NEPLATÍTE!

Stačí si pouze vybrat náramek, který se vám líbí, a objednat ho. Poštovné platíme při nákupu nad 1500 Kč za vás – balíčky standardně odesíláme Českou poštou. V ostatních případech bude účtována cena přepravného dle zvoleného způsobu dopravy.

Platba převodem:
Číslo účtu pro platbu převodem: 123-197690227/0100
Tato platba je ZDARMA! Zboží vyrobíme a odešleme v nejkratším možném termínu, přibližná doba dodání 3-5 pracovních dnů u minerálních, korálkových šperků a 3-10 pracovních dní u personalizovaných šperků, dle náročnosti a vytížení výroby. Zakázku začínáme vyřizovat až po připsání platby na náš účet. Pokud chcete obdarovat své blízké našimi šperky a potřebujete objednávku vyřídit expres, informujte nás prosím na info@e-naramky.cz nebo připište požadavek do poznámky k objednávce a my se pokusíme udělat, co bude v našich silách. Jako variabilní symbol uveďte prosím číslo objednávky.

Další možnosti platby:
Online platební kartou - ZDARMA!
Na dobírku

Slevy:
Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží, personalizované šperky nebo na zboží, které je vyrobeno na přání zákazníka (dle jeho požadavků).

Dopravci - Česká pošta
Česká pošta - Balík do ruky nebo cenné psaní. Při platbě kartou nebo převodem na účet je poštovné 79 Kč. V případě zaslání zboží na dobírku činí poštovné 79 Kč + 75 Kč dobírka. Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách České pošty pomocí nástroje sledování zásilek.

Expedice zboží
Zboží dodáváme v kvalitní krabičce s logem Sparkly, ve které se náramek nepoškrábe ani nezamotá. Velikost a typ náramku skládáme zákazníkovi přímo na míru s protiprachovým pytlíkem, kartičkou s významem minerálu a poděkováním za Váš nákup.

V případě, že Vám dorazí viditelně poškozená zásilka, je nutné s dopravcem na místě sepsat zápis o škodě a následně nás o této skutečnosti informovat. Pro nejjednodušší průběh doporučujeme poškozenou zásilku rovnou kvalitně vyfotit a poslat nám fotografie.

Slovensko
Ano, na Slovensko doručujeme také! Cena poštovného činí 199 Kč (Slovenská pošta).

Pro platbu převodem prosím využijte náš účet:

Číslo účtu pro platbu převodem: 123-197690227/0100

IBAN: CZ81 0100 0001 2301 9769 0227

BIC: KOMBCZPPXXX

 

Logo-Ceska-posta-2017 Doporučené psaní (ČR) - platba předem 79 Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Doporučené psaní (ČR) - platba na dobírku 79 Kč + 75 Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Balík do ruky (ČR) - platba předem 149 Kč   

 

Sledujte nás na Instagramu