Vše o nákupu

Doprava
PŘI NÁKUPU NAD 3000 KČ U NÁS POŠTOVNÉ V RÁMCI ČESKÉ REPUBLIKY NEPLATÍTE!

Stačí si pouze vybrat šperk, který se vám líbí, a objednat ho. Poštovné platíme při nákupu nad 3000 Kč za vás – balíčky standardně odesíláme Českou poštou. V ostatních případech bude účtována cena přepravného dle zvoleného způsobu dopravy.

Platba převodem:
Číslo účtu pro platbu převodem: 123-197690227/0100

Tato platba je VŽDY ZDARMA!

 

Na dobírku (pouze u vybraných výrobků)

Při platbě dobírkou do 1200Kč je cena poštovného 99Kč, cena dobírečného 59Kč, od 1200Kč je třeba zvolit platbu kartou nebo převodem. 

 

Faktura: Faktury na veškeré zakázky posíláme elektronicky spolu se sledovacím číslem, nebo v samostatném e-mailu, tedy na vámi zadaný e-mail ve vaší objednávce. Faktura vám nedorazila? Prosíme vás o kontaktování na: info@e-naramky.cz kam nám zašlete číslo objednávky (shoduje se s číslem faktury) a my vám ji zašleme po ověření znovu.

Dopravci - Česká pošta
Způsoby odeslání: Doporučené psaní, Balík do ruky, Cenné psaní. Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách České pošty pomocí nástroje sledování zásilek.

Expedice zboží
Naše výrobky dodáváme v kvalitní krabičce s logem Sparkly, ve které se šperk nepoškrábe ani nezamotá. Doba expedice: https://www.e-naramky.eu/informace/doba-dodani/

V případě, že Vám dorazí viditelně poškozená zásilka, je nutné s dopravcem na místě sepsat zápis o škodě a následně nás o této skutečnosti informovat. Na poškození přepravou se záruky nevztahují a je třeba celou věc řešit bezodkladně u dopravce při přejímce.

Poškozené zboží: pokud vám přijde poškozené zboží a jeho obal není evidentně poničen od přepravy, doporučujeme poškozenou zásilku rovnou kvalitně vyfotit a poslat nám fotografie bez odkladu v den přijetí zásilky, jinak nebudeme moci váš požadavek přijmout jako oprávněný.

Ceny poštovného a balného pro zásilky v ČR: 

Logo-Ceska-posta-2017 Doporučené psaní (ČR) - platba převodem 99 Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Doporučené psaní (ČR) - platba na dobírku 99 Kč + 59 Kč
Logo-Ceska-posta-2017 Cenné psaní (ČR) - platba převodem 115 Kč   
Logo-Ceska-posta-2017 Balík do ruky (ČR) - platba převodem 159 Kč   

Jak reklamovat výrobek, upravit velikost, nebo vrátit zboží? Viz návod zde: https://www.e-naramky.eu/jak-reklamovat-vyrobek-ci-zmenit-velikost/ 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%.

Sledujte nás na Instagramu