Reklamace, změny, vracení, úpravy velikostí, opravy

 

Vážení zákazníci,

níže naleznete jednoduchá doporučení, jak co nejrychleji a nejefektivněji dostat vámi zakoupené zboží zpět k nám, ať už na úpravu, opravu, vrácení, nebo reklamaci. 

 

V předmětu zprávy při komunikaci na naší e-mailové adrese info@e-naramky.cz uvádějte vždy číslo vaší objednávky, děkujeme za pochopení.

Dodatečné úpravy produktů:

 • Pokud potřebujete změnit velikost, výrobek upravit, vrátit, opravit či reklamovat, napište nám prosím v první řadě e-mail na info@e-naramky.cz a přečtěte si následující informace. Šperk s kompletním balením odešlete zpět na níže uvedenou adresu a na e-mail info@e-naramky.cz nebo do balíčku na papír k produktu připište, co a jak potřebujete upravit.
 •  Pokud zvolíte špatnou velikost náramku, rádi vám jej upravíme na míru. Jedná se v převážné většině však o zakázkovou výrobu a každá úprava je zpoplatněna individuálně dle náročnosti, respektive také potřebného materiálu. 
 • S dodatečnou úpravou výrobků může být spojen poplatek, více informací vám poskytneme konkrétně k vaší objednávce na info@e-naramky.cz .

Možnosti reklamace, základní informace:

 • Přišel vám šperk poškozený či s jinou vadou? Nafoťte jej a kontaktujte nás maximálně do 24hodin po obdržení zásilky na email info@e-naramky.cz , bezprostředně po obdržení proveďte fotodokumentaci balení a obsahu. Pokud jste si převzali přepravcem poškozený balíček, za tento pak neručíme a nelze uplatnit reklamaci, za škody při přepravě ručí přepravce, poškozený balíček nepřebírejte! Vyplněný formulář o reklamaci (lze volně stáhnout z internetu, případně volnou formou) přiložte prosím i k vrácenému náramku a detailně popište závadu výrobku (lze učinit jednoduše e-mailem na info@e-naramky.cz). Reklamaci se pokusíme vyřešit v nejkratším možném termínu po obdržení zásilky. Pokud nám pošlete zboží opotřebované, mechanicky či jinak poškozené, ale prokazatelně ne naší vinou, nelze tyto vady uznat jako reklamaci. Nicméně dobrá zpráva, můžeme se individuálně domluvit na opravě produktu, umožňuje-li to jeho zpracování a materiál. Poštovné hradí vždy kupující.

Vracení výrobků:

 • Vracení: Pokud chcete výrobek vrátit, prosíme vás informujte se o možnosti vrácení konkrétního zboží neprodleně na info@e-naramky.cz
  • Je-li možné výrobek vrátit bez udání důvodu, je vracena pouze kupní cena zboží, nikoli poštovné.

 

Kam a jak odeslat:

 • Adresa pro odeslání zpět k nám:
 • WWW.E-NARAMKY.EU
  PO BOX č.33
  Poštovní 232

  Liberec 30, Vratislavice nad Nisou
  463 11
   
 • DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K ODESLÁNÍ: Výrobek důkladně zabalte a zabezpečte proti pohybu a poškození. Nebude-li výrobek zabezpečen proti pohybu, může dojít k jeho poškození a tím i k možnému zamítnutí reklamace. Balíček doporučujeme odeslat jako Doporučené, nebo cenné psaní, dle obsahu, Českou poštou (je zde úložka na poště Liberec-Vratislavice nad Nisou, PO BOX a po doručení garance převzetí), (!!!!) pokud zvolíte jiného dopravce, negarantujeme převzetí zásilky, PO BOX je umístěn uvnitř budovy Pošty a jeho dostupnost je závislá na otevírací době této pobočky Pošty (!!!). Případnou ztrátu této zásilky je nutné řešit přímo s přepravcem, za službu doručení neručíme.
 • DŮLEŽITÉ: NEodesílejte jako balík do ruky a podobné doplatkové služby, balíček bude vždy vyzvednut v PO BOXu na pobočce České Pošty, Vratislavice nad Nisou, kde je k tomuto účelu zřízena úložka.

Kdo hradí poštovné:

 • V případě oprávněného nároku na navrácení poštovného (uznaná reklamace, chyba e-shopu) lze proplatit maximálně cenu odeslání Cenného psaní ve výši 115Kč a Doporučené psaní ve výši 99Kč, jiné vámi navolené služby doručení nebudou proplaceny. V případě nároku zašlete e-mail na info@e-naramky.cz s žádostí o navrácení poštovného.
 • Pokud bude požadovaná reklamace uznána jako neoprávněná, poštovné zpět hradí kupující. Vyřízené reklamace odesíláme jako Cenné psaní za 115Kč, na tuto částku vám bude vytvořena objednávka a vystavena faktura k zaplacení. Do doby zaplacení nelze výrobek zaslat zpět. 

 

 • O ZASLÁNÍ BALÍČKU NÁS VŽDY INFORMUJTE na e-mail: info@e-naramky.cz a odešlete nám Sledovací číslo zásilky - pouze do textu, nevkládejte přílohu podacího lístku. Bez zaslání sledovacího čísla není garance převzetí do doby trvání úložky. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Sledujte nás na Instagramu