Reklamace, změny, vracení

 • Pokud potřebujete změnit velikost, výrobek upravit, vrátit, opravit či reklamovat, napište nám prosím v první řadě e-mail na info@e-naramky.cz. Šperk s kompletním balením odešlete zpět na níže uvedenou adresu a na e-mail info@e-naramky.cz nebo do balíčku na papír k produktu připište, co a jak potřebujete upravit.
 •  Pokud zvolíte špatnou velikost náramku, rádi vám jej upravíme na míru. Jedná se v převážné většině však o zakázkovou výrobu a každá úprava je zpoplatněna individuálně dle náročnosti, respektive také potřebného materiálu. 

  Adresa pro odeslání zpět k nám:
  Kateřina Knesplová

  Zámecký vrch 1401
  Liberec 30 - Vratislavice nad Nisou
  463 11
   
 • Výrobek důkladně zabalte a zabezpečte proti pohybu a poškození. Balíček odešlete jako Doporučené, nebo cenné psaní, dle obsahu, nejlépe Českou poštou (je zde úložka na poště Liberec-Vratislavice nad Nisou, Liberec), pokud zvolíte jiného dopravce, negarantujeme převzetí zásilky. Případnou ztrátu této zásilky je nutné řešit přímo s přepravcem, za službu doručení neručíme.

 • O ZASLÁNÍ BALÍČKU NÁS INFORMUJTE na e-mail: info@e-naramky.cz a odešlete nám Sledovací číslo zásilky.

 • Přišel vám šperk poškozený či s jinou vadou? Nafoťte jej a kontaktujte nás maximálně do 24hodin po obdržení zásilky na email info@e-naramky.cz , bezprostředně po obdržení proveďte fotodokumentaci balení a obsahu. Pokud jste si převzali přepravcem poškozený balíček, za tento pak neručíme a nelze uplatnit reklamaci, za škody při přepravě ručí přepravce, poškozený balíček nepřebírejte! Vyplněný formulář (lze volně stáhnout z internetu) přiložte prosím i k vrácenému náramku a detailně popište závadu výrobku. Reklamaci se pokusíme vyřešit v nejkratším možném termínu po obdržení zásilky. Pokud nám pošlete zboží opotřebované, mechanicky či jinak poškozené, ale prokazatelně ne naší vinou, nelze tyto vady uznat jako reklamaci. Nicméně dobrá zpráva, můžeme se individuálně domluvit na opravě produktu, umožňuje-li to jeho zpracování a materiál. Poštovné hradí vždy kupující.

 • Vracení: Pokud chcete výrobek vrátit, prosíme vás informujte se o možnosti vrácení konkrétního zboží neprodleně na info@e-naramky.cz
  • Je-li možné výrobek vrátit bez udání důvodu, je vracena kupní cena zboží, nikoli poštovné.

Sledujte nás na Instagramu