Jak vytvořit otisk prstu?


A) Nejjednodušší a velice funkční postup:
1. Sejmutí otisku pomocí tužky a lepící pásky
Pro snadné sejmutí otisku použijte tužka č.1 (popř. č.2), čistý křídově bílý papír (ideálně do tiskárny) a izolepu. Tužkou silně vybarvěte místo pro otisk a následně do tohoto místa přiložte prst. Poté jej obtiskněte na izolepu (stranou s lepidlem) a tu následně nalepte na čisté místo na bílém papíře. Nejlepšího výsledku dosáhnete kolmým přitisknutím otisku prstu. 

2. Digitalizace otisku
Otisk prstu na papíře s lepící páskou může být digitalizován pomocí skeneru, vyfotografován pomocí fotoaparátu nebo mobilního telefonu v co nejvyšším rozlišení.

3. Objednávka a odeslání otisku prstu do výroby
Na e-mail info@e-naramky.cz nám odešlete otisk prstu v příloze o velikosti maximálně 3MB, nebo zvolte úložku na internetu s heslem apod. Do Předmětu e-mailu zadejte číslo objednávky. 


B) Sada na sejmutí otisku
1. Sejmutí otisku pomocí inkoustu

Pro snadné sejmutí otisku použijte Kouzelnou sadu na otisky (např. v DM) a prst otiskněte na čistý list papíru. Nejlepšího výsledku dosáhnete kolmým přitisknutím otisku prstu. Na jedno nanesení doporučujeme udělat alespoň 3 otisky vedle sebe.

2. Digitalizace otisku
Otisk prstu na papírové předloze může být digitalizován pomocí skeneru, vyfotografován pomocí fotoaparátu nebo mobilního telefonu v co nejvyšším rozlišení.

3. Objednávka a odeslání otisku prstu do výroby
Na e-mail info@e-naramky.cz nám odešlete otisk prstu v příloze o velikosti maximálně 3MB, nebo zvolte úložku na internetu s heslem apod. Do Předmětu e-mailu zadejte číslo objednávky. 

Upozornění: V případě zaslání otisku na náš e-mail vždy zaslané kompletně mažeme po vašem odsouhlasení před vyrytím, neskladujeme je a v budoucnu 100% shodný již vyrobit nelze, musí se opět znovu vytvořit a zdigitalizovat. Za otisky uložené přes úložní služby na internetu neručíme, stažené soubory opět po vašem odsouhlasení před rytím kompletně mažeme.

Děkujeme za pochopení.

IMG_6774_1

UPOZORNĚNÍ: Otisk prstu je převeden do křivek, nicméně nikdy není dosaženo 100% shodnosti, což není ani účelem, jedná se o schematické zobrazení s cílem vnést do šperku vaši jedinečnost a osobitost. Jakékoli fotografie, schémata apod. vámi zaslaných otisků nejsou námi nijak shromažďovány a po převodu do křivek jsou zcela smazány, nelze tedy do budoucna ani na vaše přání vytvořit šperky naprosto totožné, vždy je třeba zaslat nový materiál na převod do křivek. Děkujeme za pochopení.

Doba výroby šperků s otiskem: 7-10 dnů. Pokud máte speciální deadline a šperk byste potřebovali dříve, dejte nám prosím vědět. S expresní výrobou a garancí termínu může být spojený poplatek. 

Sledujte nás na Instagramu